Kontakt:

Passus sp. z o.o.
ul. Wiktorska 63
02-587 Warszawa

tel. +48 22 5401800
fax. +48 22 5401829
e-mail: radio@passus.pl

 

.html
Strona główna .html Wydarzenia
Wydarzenia
Szanse i wyzwania dla telekomunikacji w kontekście Euro 2012

.htmlW dniu 14 maja 2009 roku zorganizowaliśmy wspólnie z naszym partnerem firmą Powerwave konferencję pod tytułem "Systemy pokryć wewnątrzbudynkowych w kontekście Euro 2012 - wyzwania i możliwości"

Konferencja była okazją do zaprezentowania nowych produktów i rozwiązań w ofercie Passus/Powerwave a także do dyskusji na temat możliwości i wyzwań wynikających z realizacji złożonych projektów pokryć wewnątrzbudynkowych jakie czekają operatorów telekomunikacyjnych w kontekście Mistrzostw Europy w piłce nożnej

 
Relacja z regat telekomunikacyjnych w Pucku

.htmlW dniach 5-7.06.2009 już po raz 12 odbyły się coroczne regaty telekomunikacyjne w Pucku o Puchar Prezesa PTK Centertel.
Załoga Passusa startująca pod hasłem „Z nami na fali” (nie tylko radiowej) zdobyła 12 miejsce na 30 startujących ekip w klasyfikacji generalnej.

W przyszłym roku stawiamy sobie za cel miejsce w pierwszej dziesiątce.
Zwycięzcą regat została firma Benning.

 
Passus dystrybutorem roku firmy Spinner

Nasza firma otrzymała tytuł Dystrybutora Roku przyznany przez firmę Spinner - producenta złączy feederowych, jumperów, elementów mikrofalowych oraz sumatorów telewizyjnych. Spinner jest jednym z naszych najstarszych partnerów, z którym współpracujemy od prawie 9 lat.

 
Passus Dystrybutorem Roku firmy Powerwave

Firma Passus otrzymała tytuł Dystrybutora Roku 2008 regionu EMEA przyznany przez firmę Powerwave - producenta osprzętu do budowy sieci telekomunikacyjnych (m.in. anteny, boostery, repeatery).

O tytule zadecydowały bardzo dobre wyniki sprzedażowe, ale także wzorowa współpraca z partnerem. To niemałe osiągnięcie biorąc pod uwagę że w tyle pozostawiliśmy kilkunastu innych dystrybutorów z całej Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.