Kontakt:

Passus sp. z o.o.
ul. Asfaltowa 11/16
02-527 Warszawa

tel. +48 691 201 202
e-mail: radio@passus.pl

 

.html
Strona główna .html Partnerzy
Partnerzy

.htmlPowerwave Technologies, Inc. jest notowanym na giełdzie w Stanach Zjednoczonych,  światowym liderem w zakresie rozwiązań przeznaczonych dla bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych. Oferuje pełny zakres produktów - anteny,  kompleksowe rozwiązania dla stacji bazowych oraz do pokrycia zasięgu. Oferta produktowa Powerwave jest kompatybilna ze wszystkimi technologiami bezprzewodowymi włączając Next Generation Networks w technologii 4G takich jak WiMAX czy LTE.

Rozwiązania, produkty oraz  usługi będące w ofercie Powerwave pozwalają operatorom telekomunikacyjnym obniżyć koszty operacyjne, szybciej wprowadzić nowe usługi na rynek, poprawić pokrycie oraz wydajność oraz zmniejszają oddziaływanie na środowisko naturalne

Passus jest wyłącznym dystrybutorem firmy Powerwave w Polsce.

Więcej informacji: www.powerwave.com


.htmlFirma SPINNER jest światowym liderem w zakresie rozwoju i produkcji części do transmisji radiowej obecnym na rynku od ponad 50 lat. Firma SPINNER oferuje m.in. jumpery oraz elementy mikrofalowe takie jak obciążenia, tłumiki, splittery, tappery czy filtry. SPINNER jest obecny w 40 krajach - w Polsce wyłącznym dystrybutorem rozwiązań tej spółki jest Passus.

Więcej informacji: www.spinner.de


.htmlDraka Holding to światowy lider w dziedzinie kabli. W skład holdingu wchodzą firmy Draka Comteq Cable Solutions B.V., która koncentruje się na produkcji i dostawie szerokiej gamy kabli telekomunikacyjnych, koncentrycznych, studyjnych broadcastowych i do zastosowań specjalnych oraz Draka NK Cables Ltd specjalizująca się w produkcji kabli feederowych i zasilających.
Passus jest wyłącznym przedstawicielem Draka Holding w Polsce.

Więcej informacji: www.draka.com


.htmlFirma Radiall została założona w 1952 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne produkujące złącza dla przemysłu telewizyjnego. Obecnie jest międzynarodowym producentem komponentów takich jak złącza koncentryczne,  patchcordy, anteny do zastosowań wojskowych i specjalistycznych, komponenty światłowodowe.

Firma obsługuje m.in. następujące gałęzie gospodarki: przemysł kosmiczny, samochodowy, obronny, medyczny oraz samochodowy. Wyłącznym dystrybutorem Radiall'a w Polsce jest firma Passus.

Więcej informacji: www.radiall.com 


.htmlFirma Metpol powstała w 1982 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją uchwytów i osprzętu konstrukcyjnego. Od ponad 10 lat jest czołowym producentem specjalistycznych mocowań na drogi kablowe głównie dla operatorów telefonii komórkowej. Elementy te mogą być  wykorzystywane do mocowania kabli zasilających, optycznych i wielu innych. Dzięki współpracy z firmą Passus Metpol dostarcza również swoje produkty na rynki zagraniczne np. do Arabii Saudyjskiej, Austrii, Czech, Chorwacji i na Węgry. W Polsce współpracuje z takimi firmami jak: Orange, Era GSM (T-Mobile), Plus GSM, Play, Ericsson, Nokia.

Więcej informacji: www.metpolk.pl 


.htmlRemotek specjalizuje się w produkcji repeaterow małej i średniej mocy. W swojej ofercie posiada produkty pracujące we wszystkich podstawowych systemach telefonii komórkowej, m.in.: GSM900, DCS1800 oraz UMTS. Repeatery produkowane są zarówno w wersji jednosystemowej (Single Band), wielosystemowej (Dual Band) jak i w wersji z dwoma podpasmami pracującymi w ramach jednegu systemu (Double Band / 2 subbands). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji repeaterów, koncentracji na produktach RF oraz dzięki ciągłym nakładom na R&D produkty firm Remotek cechuje najwyższa jakość oraz niezawodność.

Więcej informacji: www.remotek.com.tw 


.html3M Company (Minnesota Mining and Manufacturing) jest amerykańskim koncernem istniejącym od 1902 roku, prowadzącym swoją działalność  handlową w kilku sektorach produktowych, m. in. telekomunikacyjnym.  3M oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadając na potrzeby i oczekiwania rynku.

Firma Passus współpracuje z 3M od 2005 roku w zakresie uszczelnień, które służą do izolowania i uszczelniania przewodów i kabli. Wspólnie z firmą 3M opracowaliśmy autorskie rozwiązania uszczelnień do kabli stosowanych w budowie wieży telekomunikacyjnych.

Więcej informacji: www.3M.com